#Banesa ne #SHITJE tek #PrishtinaeRe #Connect

Çmimi: Me Marrveshje
#Banesa ne #SHITJE tek #PrishtinaeRe #Connect

Detajet

Postuar
28 mars 15:44
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
4
Kuadratura
105 m²

Përshkrimi

Banesa në #SHITJE tek Prishtina e Re mbrapa Spitalit Amerikan.

Banesa gjindet në Kompleksin \"F&A Inxhiniering\" afër Rrugës A.
Gjindet në një lokacion mjaft të mirë dhe të qetë.
Është e mobiluar shumë mirë dhe ka ndarje mjaft të mirë të hapësirave shfrytëzuese.
Banesa ka Fletë Poseduese.

Kodi: A303

Kati 8
105m2

Rënditja:
Dhomë ndeje me Kuzhinë
3 Dhoma gjumi
Koridor
Banjo
Wc
2 Ballkona
3 Garazha nëntokësore

Çmimi: Sipas marrëveshjes.

Të interesuarit të na kontaktojnë në:
+383/44 85 75 65
+383/48 85 75 65
(Viber + WhatsApp)


Shpallje te ngjashme