Banesa në shitje

Çmimi: 1.100 €
Banesa në shitje

Detajet

Postuar
28 mars 2023 11:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
94 m²

Përshkrimi

Banesat në Arbëri
Prona:Banesë
Oferta:për shitje
Qyteti:Prishtinë
Lagjja:Arbëri
Nr.kontaktues:+38348552913
Banesat gjinden në kompleksin Butrinti Group,kati i dytë
Me dimensioni 117m2, 94m2 dhe 66m2.
Banesat priten të përfundojnë gjatë vitit 2023.
Për më shumë info kontakt.