Banesa ne shitje B527

Çmimi: 95.000 €
Banesa ne shitje B527

Detajet

Postuar
11 janar 15:36
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa gjendet ne Bregun e diellit ne katin e I. Banesa ka siperfaqe prej 60m2 dhe ka kete renditje: nje dhome dite, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe banjo. Banesa shitet e mobiluar me cmim prej 95.000euro.


Shpallje te ngjashme