Banesa në shitje ne L.Arberi

Çmimi: 81.000 €
Banesa në shitje ne L.Arberi

Detajet

Postuar
7 mars 22:35
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
886 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesë shitje 2+1.

Qendrim ditor,
Dhomë gjumi,
Dhomë gjumi,
Kuzhinë,
Banjo,
Ballkon.

Ndërtim i ri dhe shum cilësore!

Inter Patundshmëri
Kontakto : 045551469.


Shpallje te ngjashme