Banesa ne shitje tek Prishtina e Re.

Çmimi: Me Marrveshje
Banesa ne shitje tek Prishtina e Re.

Detajet

Postuar
28 mars 12:48
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
4
Kuadratura
117 m²

Përshkrimi

Banesa ne shitje tek Prishtina e Re.

Banesa gjendet ne kompleksin Vera Hill , ka 117.06 m2 dhe posedon :

|Dhomen e ndenjes |Kuzhinen | Tri dhoma gjumi | Korridor | Banjo | WC | Ballkon |

Çmimi: I volitshem

Premium Patundshmeri
☎ 044 100 793 Viber +383 44 100 793