Banesë 100m2 me qira në Dragodan - Arbëri.

Çmimi: 500 €
Banesë 100m2 me qira në Dragodan - Arbëri.

Detajet

Postuar
3 prill 11:45
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
100
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri afër Melodia PX.
Banesa është kat shtëpie dhe ndodhet në katin përdhesë. Banesa posedon vendparkim për veturë si dhe ka në shfrytëzim oborrin e përbashkët.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon
Varësisht prej kontratës pronari mund të bëj ndryshimë në banesë sipas kërkesës së klientit.

ID e shpalljes: 00563

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme