Banesë 103 m2 ne shitje, ne Dragodan.

Çmimi: 97.000 €
Banesë 103 m2 ne shitje, ne Dragodan.

Detajet

Postuar
2 prill 11:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
103 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesa gjendet ne Dragodan mbrapa Meridian Express.
Ndodhet ne katin e 3-të, dhe ka pamje nga qyteti.
Banesa posedon kuzhine te re.
Banesa ka kete renditje:
1. Sallon
1. Kuzhine
3. Dhoma te fjetjes
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon

ID e shpalljes: 10272

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme