Banesë 110m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

Çmimi: 105.000 €
Banesë 110m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

Detajet

Postuar
16 gusht 15:57
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
110 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri, afër ambasadës amerikane në objektin e ndërtuar nga kompania “Pushkolli”. Banesa është e pabanuar më parë, ndodhet në katin e 1-rë dhe shitet tërësisht e mobiluar. Banesa ndodhet në një objekt i cili ka gjithsej 5 kate, është i ndërtuar me cilësi të lartë duke ofruar qetësi dhe kushte shumë të mira për banim.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10514

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme