Banesë 115m2 në shitje në lagjen Kalabria

Çmimi: 92.000 €
Banesë 115m2 në shitje në lagjen Kalabria

Detajet

Postuar
1 mars 22:47
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
115
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesë 115m2 në shitje në lagjen Kalabria
Banesa gjendet në lagjen Kalabria (Ish Emshir), në kullën e dytë të banesave te Arabve, ka një invesim ekstra si në ndërtim/rregullim ashtu edhe në mobiljë. Banesa shitet me mobilje dhe është në katin e III-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
3 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 WC
2 Ballkona
1 Koridor

ID: T10334

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
? www.topia-ks.com
? [email protected]

TOPIA Real Estate


Shpallje te ngjashme