Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë.

Çmimi: 60.000 €
Banesë 125m2 në shitje në Fushë Kosovë.

Detajet

Postuar
25 korrik 21:54
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
125 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesa gjendet në Fushë Kosovë afër Auto Servis “Naimi” në rrugën kryesore Nënë Tereza.
Banesa ofrohet në katet 6-të dhe 8-të, është e pabanuar më parë dhe ka pamje nga rruga kryesore.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10506

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme