Banesë 130.2m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

Çmimi: 130.000 €
Banesë 130.2m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

Detajet

Postuar
5 korrik 09:43
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
1302 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri në rrugën Ahmet Krasniqi përballë banesave të Tregtisë, në kompleksin “ALB Dizajn”.
Banesa ndodhet në katin e 6-të dhe është e pabanuar më parë.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 2 Ballkona

ID e shpalljes: 10484

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme