Banesë 45m2 në shitje në Tophane.

Çmimi: 40.000 €
Banesë 45m2 në shitje në Tophane.

Detajet

Postuar
31 mars 10:37
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
45
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa gjendet në Tophane afër Viva Fresh.
Banesa ndodhet në katin e 2-të dhe posedon ashensor.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzihnë dhe Tryezari
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Shpajz
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10442

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme