Banesë 56m2 në shitje në Velani.

Çmimi: 44.000 €
Banesë 56m2 në shitje në Velani.

Detajet

Postuar
3 prill 00:30
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
56 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa është e ndërtuar nga kompania “LABI COM” dhe gjendet në Velani te parku i presidentit Rugova.
Banesa ndodhet në katin e VII-të dhe është tërësisht e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Shpajz
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10312

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme