Banesë 58m2 në shitje te Qafa.

Çmimi: 60.000 €
Banesë 58m2 në shitje te Qafa.

Detajet

Postuar
4 shtator 10:02
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
58 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa gjendet te Qafa afër qebaptore “Gjakova”. Banesa ndodhet ne katin e 2-të dhe shitet tërësisht e mobiluar. Banesa ndodhet në qendër të qytetit dhe në një lokacion shumë të mirë per banim.
Banesa ka këtë renditje:
|1 Sallon me kuzhinë
|1 Dhomë të fjetjes
|1 Banjo
|1 Ballkon

ID e shpalljes: 10532

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme