Banesë 65m2 në shitje në Qendër

Çmimi: 82.000 €
Banesë 65m2 në shitje në Qendër

Detajet

Postuar
2 prill 10:23
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
65 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa ka 56m2 në dokumenta ndërsa faktike neto i ka 65m2 dhe gjendet në Qendër te Domi I Pleqve.
Banesa ndodhet në katin e II-të.
Banesa është ndërtim I vjetër me Fletë Poseduese dhe është tërësisht e renovuar (perveq banjos).
Banesa gjithashtu posedon edhe bodrumin 12m2, i cili nuk eshte i perfshire ne m2 te baneses.
Në cmim është e perfshirë vetëm Kuzhina, mobilet tjera largohen nga pronari.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Banjo
| 1 Ballkon
| 1 Bodrum

ID e shpalljes: 10303

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme