Banesë 66,11m2 në shitje në Qendër

Çmimi: 110.000 €
Banesë 66,11m2 në shitje në Qendër

Detajet

Postuar
11 janar 15:35
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
66 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Banesë 66,11m2 në shitje në Qendër
Banesa gjendet në Qendër, në rrugën Hajdar Dushi, që është në mes te Sheshit Nënë tereza dhe rrugës Luan Haradinaj. Banesa është e renovuar dhe është në katin e II-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Ballkon

ID: T10231

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com
e-mail: [email protected]

TOPIA Real Estate


Shpallje te ngjashme