Banesë 71.30m2 në shitje në lagjen Mati 1

Çmimi: 69.100 €
Banesë 71.30m2 në shitje në lagjen Mati 1

Detajet

Postuar
4 shkurt 19:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
71 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesë 71.30m2 në shitje në lagjen Mati 1 – RRUGA B
Banesa gjendet në lagjen Mati 1 – Rruga B, në kompleksin e ndërtuar nga kompania VG Construction, është e gatshme për banim në Dhjetor 2017 dhe është në katin e IV-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhome ndenje
1 Dhomë gjumi
1 Kuzhinë
1 Banjo
1 Ballkon
1 Koridor

ID: T10160

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
? www.topia-ks.com
? [email protected]

TOPIA Real Estate
Shpallje te ngjashme