Banesë 75.2m2 në shitje te Mati 1.

Çmimi: 59.000 €
Banesë 75.2m2 në shitje te Mati 1.

Detajet

Postuar
5 korrik 10:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
752 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Banesa gjendet te Mati 1 në rrugën Sokol Sopi përballë shkollës “Mileniumi i tretë”, në kompleksin “ERTA”, objekt ky i ndërtuar nga kompania Baruti Group. Kompleksi “ERTA” është i ndërtuar me kualitet të lartë, secili bllok ka vetëm 5 kate si dhe ka hapsira të mjaftueshme parkingu për të gjithë banorët.
Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10488

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme