Banesë 75m2 me qira te Qafa objekti Minimax.

Çmimi: 600 €
Banesë 75m2 me qira te Qafa objekti Minimax.

Detajet

Postuar
29 maj 11:47
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
75 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesa gjendet te Qafa në objektin e MINIMAX.
Banesa ndodet në katin e 8-të dhe është tërësishte e mobiluar.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 00587

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme