Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare.

Çmimi: 120.000 €
Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare.

Detajet

Postuar
5 prill 00:51
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
81 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare.
Banesa gjendet në lagjen Bregu I diellit, afër Qendrës Tregtare dhe Sh.F. Ismail Qemaili, dhe është në katin e I-rë.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon me Kuzhinë
2. Dhoma gjumi
1. Banjo
1. WC
1. Ballkon
1. Koridor
1. Podrum (6m2)

Banesa ka ngrohje qëndrore me qytet TERMOKOS, ka KAMIN si dhe është e renovuar.

ID e shpalljes: 10215

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme