Banesë 86m2 në shitje në Ulpianë.

Çmimi: 140.000 €
Banesë 86m2 në shitje në Ulpianë.

Detajet

Postuar
31 mars 09:08
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
86 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesa ka 86m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka 96.4m2.
Banesa gjendet në Ulpianë në rrugën Zija Shemsiu, ndodhet në katin e 3-të dhe posedon edhe bodrumin prej 10m2.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Ballkon
| 1 Bodrum

ID e shpalljes: 10353

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme