Banesë 90m2 në shitje në Qendër-te Komuna.

Çmimi: 72.000 €
Banesë 90m2 në shitje në Qendër-te Komuna.

Detajet

Postuar
18 shkurt 21:55
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Modeli
90
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Banesë 90m2 në shitje në Qendër-te Komuna.
Banesa gjendet në Qendër, rruga UÇK, afër Komunës (më saktësisht mbrapa bankës ProCredit), ka pozitë të mirë, pamje të mirë si dhe ndriqim të mirë dhe është në katin e V-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Sallon
2 Dhoma gjumi
1 Kuzhinë me tryezari
1 Banjo
1 Ballkon
1 Shpajz (depo)
1 Koridor

ID: T10141

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222
045/596-596 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com
e-mail: [email protected]

TOPIA Real Estate


Shpallje te ngjashme