Banesë 95m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.

Çmimi: 99.800 €
Banesë 95m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.

Detajet

Postuar
3 prill 00:30
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
95 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesë 95m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.
Banesa gjendet përballë banesave, është në kompleksin “Relax” të kompanisë së ndërtimit “VG Construction” dhe është në katin e IX-të.
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
1. Banjo
1. WC
1. Shpajz
2. Ballkon

ID e shpalljes: 10097

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme