Banesë 95m2 në shitje te Qafa.

Çmimi: 114.000 €
Banesë 95m2 në shitje te Qafa.

Detajet

Postuar
13 maj 14:13
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
95 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Banesa gjendet te Qafa në kompleksin “Milenium”.
Banesa ndodhet në katin e 5-të, është e pabanuar më parë dhe ka pamje të bukur nga Stadiumi i Prishtinës. Banesa gjithashtu posedon edhe garazhë e cila paguhet ekstra.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Shpajz
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10458

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme