Banesë 96.21m2 në shitje te Prishtina e Re.

Çmimi: 72.000 €
Banesë 96.21m2 në shitje te Prishtina e Re.

Detajet

Postuar
5 prill 00:51
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
9621 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Banesa gjendet te Prishtina e Re në objektin “Puhiza 2“.
Objekti ka një pamje shumë të bukur kah Qyteti I Prishtinës dhe ndodhet në një pozicion të tillë që nuk mund të ndërtohen objektetë tjera për ta penguar këtë pamje.
Banesa ndodhe në katin e 3-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

ID e shpalljes: 10375

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme