Banesë 98.80m2 në shitje në lagjen Tophane

Çmimi: 98.000 €
Banesë 98.80m2 në shitje në lagjen Tophane

Detajet

Postuar
23 mars 22:45
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
98 m²
Modeli
Seri 3

Përshkrimi

Banesë 98.80m2 në shitje në lagjen Tophane
Banesa gjendet në lagjen Tophane, përballë Kolegjit RIINVEST, është e gatshme për banim dhe është në katin e VI-të.
Banesa ka këtë renditje:
1 Dhomë ndenje me kuzhinë
2 Dhoma gjumi
1 Banjo
1 WC
2 Ballkona
1 Koridor

ID: T10351


Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

✆ 038/224-222 ; 049/596-777
? www.topia-ks.com
? [email protected]

TOPIA Real Estate


Shpallje te ngjashme