Banesë Duplex 175m2 në shitje në Aktash.

Çmimi: 350.000 €
Banesë Duplex 175m2 në shitje në Aktash.

Detajet

Postuar
29 qershor 17:08
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
175 m²
Numri i dhomave
4

Përshkrimi

Banesa gjendet në Kompleksin luksoz “IVY Residence” në Aktash në rrugën Ali Pashë Tepelena, objekt ky i ndërtuar nga kompania “ILIRIA BUILDING”.
Kompleksi “IVY Residence” është i ndërtuar me cilësi shumë të lartë ndërtimi me materiale të klasës më të lartë. Kompleksi gjithashtu posedon sistemin “smart home”, ngrohje qëndrore me Termokos, dy ashensorë, shkallë evakuse, alarm kundër zjarrit dhe 69 parkingje nëntokësore.
Banesa Duplex ofrohet në katin e 3-të, 5-të, 7-të, 9-të dhe 11-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma të Fjetjes (njëra Master Bedroom)
| 2 Banjo
| 1 WC
| 1 Depo
| 1 Terasë

ID e shpalljes: 10480

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

045/688-588

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santeja (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate