Banesë Ekskluzive 162.4m2 ne Prishtine

Çmimi: 89.000 €
Banesë Ekskluzive 162.4m2 ne Prishtine

Detajet

Postuar
2 prill 10:22
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
1624 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Banesa gjendet mbrapa Shkollës Normale.
Banesa ndodhet në katin e IV-të, është në ndërtim e sipër dhe përfundon në fund të kësaj sezone.
Banesa ka nje pamje shumë të mirë me gjelbërim, dhe ndriqim të mjaftueshëm natyral.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon (double sallon)
|1 Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 2 Terasa

ID e shpalljes: 10296

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme