Banesë Pent House 139m2 në shtije në Dragodan.

Çmimi: 100.000 €
Banesë Pent House 139m2 në shtije në Dragodan.

Detajet

Postuar
31 mars 13:15
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
139 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Banesa Pent House 139m2 gjendet në Dragodan përballë ambasadës Amerikane apo afër Minimax.
Objekti është ndërtim i kompanisë Berisha Group e cila ka një arkitekturë moderne dhe kualitet të lartë ndërtimi. Banesa ka 111m2 banim dhe 28m2 terasë.
Objekti pritet të përfundojë në Mars të vitit 2019.
Banesa ndodhet në katin e 5-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Depo
| 2 Terasa

ID e shpalljes: 10395

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444

www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate


Shpallje te ngjashme