Banesë Zyre me qira në Fushë Kosovë📍

Çmimi: 200 €

Detajet

Postuar
12 shkurt 14:07
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
62 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesë Zyre me qira në Fushë Kosovë📍

▪️Çmimi: 200€💶

▪te ELIZA, me 62m², kati 1 - me lift, me kushte shumë të mira banimi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës,
▪️Dhomë te gjumit,
▪️Depo,
▪️Banjo.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni
tel: 📞
044 449 403 + Viber +WhatsApp