Banesë Zyre me qira në Rrugen B📍

Çmimi: 350 €

Detajet

Postuar
3 tetor 2023 10:24
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesë Zyre me qira në Rrugen B📍

▪️Çmimi 350€💶

▪️Te Kawa Group, mbrapa furres Tanore, me 60m2, kati 1, me sistem të ngrohjes qendore me termokos, me kushte shumë të mira, është e pa mobiluar përveç kuzhinës, si dhe ka këtë renditje

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhomë e gjumi,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

+38343835299