Banese me qera 3 dhomshe me DITE ose JAVE ne mati1

Çmimi: 20 €
Banese me qera 3 dhomshe me DITE ose JAVE ne mati1

Detajet

Postuar
24 maj 17:44
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
89 m²
Numri i dhomave
3,5

Përshkrimi

Jepim banesen me qera ne mati1 . 3 dhomshe komplet e mobiluar, 90m2, ndertim i ri. Banesa ipet me dite ose jave, mund te na kontaktoni ne numrin;049883165 ose ne viber,whatsapp +38649883165
Rezervimet behen per muajin Korik dhe Gusht
Minimumi 3 nate
20 euro nata
Tv me wifi te paguar
Mirembajtje e baneses te paguar
rryma+uji