Banese me qira

Çmimi: 160 €

Detajet

Postuar
4 gusht 17:00
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
50 m²
Modeli
Seri 1

Përshkrimi

Banesa eshte e mobiluar.Ka nje dhome gjumi,nje banjo,korridor,nje sallon me kuzhine,poashtu dhe ballkonin.

Kontaktimi mund te behet edhe me Viber.


Shpallje te ngjashme