Banese me qira lagje spitalit

Çmimi: 200 €
Banese me qira lagje spitalit

Detajet

Postuar
15 mars 15:05
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Leshohet banesa me qira 1 dhome gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon. Gjendet ne katin e 6. Ne lagje te spitalit afer spitalit amerikan
Per me shume informata kontakto ne Viber
+38349269119


Shpallje te ngjashme