Banesë me qira në Bregun e Diellit📍

Çmimi: 200 €
Banesë me qira në Bregun e Diellit📍

Detajet

Postuar
12 shkurt 14:47
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesë me qira në Bregun e Diellit📍

▪️Çmimi: 200€💶

▪️te fakulteti ILIRIA, me 60m2 kati 1, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️Dhoma e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel 📞
044 449 403