Banesë me qira në Dardani📍

Çmimi: 400 €
Banesë me qira në Dardani📍

Detajet

Postuar
3 tetor 14:56
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
80 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

▪️Tek shtatorja e Bill Klintonit, me 80m2, kati 1, me lift, me termokos, e renovuar,me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar ne tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me trapezari
▪️Kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel 📞
+383 44 449 403 +Whatsapp +Viber


Shpallje te ngjashme