Banesë me qira në Fushë Kosovë📍

Çmimi: 220 €

Detajet

Postuar
12 prill 14:14
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
75 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Banesë me qira në Fushë Kosovë📍

▪️Çmimi: 220€💶

▪Te Shkolla Mihal Grameno rruga Enver Maloku, me 75m², kati 5 me lift, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me Kuzhinë,
▪2 dhoma të gjumit,
▪️Banjo dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel 📞
044 449 403