Banesë me qira në Lagjën Prishtina e Re 📍

Çmimi: 320 €
Banesë me qira në Lagjën Prishtina e Re 📍

Detajet

Postuar
18 shtator 2023 20:04
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
69 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

▪️Mbrapa Qkuk-së, rruga Elbasani, në kompleksin e ACG Group, banesa ka 69 m2 gjendet në katin e 6 me lift, ka sistem të ngrohjes qendrore me rrymë në dysheme me termostat në çdo dhomë, ka kushte shumë të mira banimi, është komplet e mobiluar, si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️Dhomë gjumi
▪️Banjo,
▪️Ballkon, dhe
▪️Garazh.