Banesë me qira në Lagjën e Spitalit📍

Çmimi: 300 €
Banesë me qira në Lagjën e Spitalit📍

Detajet

Postuar
12 shkurt 14:34
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
95 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Banesë me qira në Lagjën e Spitalit📍

▪️Çmimi: 300€💶

▪️Afër Frutarisë, kati 5 me lift funksional, me 95m², me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 dhoma gjumi,
▪️Banjo, dhe
▪️Ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel 📞
044 449 403