Banesë me qira në Qendër📍

Çmimi: 350 €
Banesë me qira në Qendër📍

Detajet

Postuar
27 shtator 10:35
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
75 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

▪️Afër Hotel Siriusit, me 75m2, kati 6 me lift funksional, me kushte shumë të mira banimi, është e mobiluar në tërësi, si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e ditës me kuzhinë,
▪️2 Dhoma gjumi
▪️Banjo,
▪️Depo, dhe
▪️Ballkon.

044 449 403


Shpallje te ngjashme