Banese me qira ne Ulpiane

Çmimi: 300 €

Detajet

Postuar
5 qershor 2023 12:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
80 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesë me qira në Ulpianë📍
▪️Çmimi: 300€💶
▪️Te Posta e Madhe, mbrapa kafes Radio, me 80m2, kati 4 pa lift, me sistem të ngrohjes qendrore me termokos, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:
▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma të gjumit,
▪️Banjo,
▪️2 Ballkona.
tel: 044 349 845


Shpallje te ngjashme