Banesë me qira në Veternik📍

Çmimi: 220 €
Banesë me qira në Veternik📍

Detajet

Postuar
12 prill 11:25
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
60 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesë me qira në Veternik📍

▪️Çmimi: 220€💶

▪️afër Grand Store, me 60m2 kati 4-pa lift, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhine,
▪️dhomë e gjumit,
▪️banjo dhe
▪️ballkon.

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel 📞
+383 44 449 403 + WhatsApp +Viber