Banese me qira ne lagjen Ulpiane 1+1

Çmimi: 300 €

Detajet

Postuar
7 dhjetor 12:47
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
50 m²
Numri i dhomave
1

Përshkrimi

Banesë me qira në lagjen Ulpiana afer Mozart Caffe dhe Fati im e pershtatshme per zyre e tera e renovuar, ka Termokos.
Kati:1
Sipërfaqe:50 m2
Çmimi i qirasë:300 (i diskutueshem)
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦1Dhomë gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor

Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777


Shpallje te ngjashme