Banesë me qira te 4 Llullat📍

Çmimi: 300 €

Detajet

Postuar
18 shtator 2023 15:09
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
90 m²
Numri i dhomave
3

PĂ«rshkrimi

▪️mrapa Teatrit Kombetar rruga Bajram Kelmendi, me 90m2, kati 2, me sistem të ngrohjes qendrore me rrymë, me kushte shumë të mira banimi është e mobiluar në tërësi si dhe ka këtë renditje:

▪️Dhomë e dites me kuzhinë,
▪️2 Dhoma e gjumit,
▪️Banjo,
▪️Ballkon,

Për më shumë informata mund të na kontaktoni:
tel đź“ž
+383 44 449 403 + WhatsApp +Viber