Banese ne Dardani Santea

Çmimi: Me Marrveshje
Banese ne Dardani Santea

Detajet

Postuar
6 shkurt 08:32
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
5826 m²
Modeli
Seri 1

Përshkrimi

Shes banes ne Dardani, banesa gjendet te Santea, 58.26m2, kati i 9-te, mobiuar ne teresi
Banesa posedon:
► dhome gjumi
► sallon dhe kuzhine
► banjo
► ballkon
► koridor
Qmimi 87000 euro

Per me shume informata na kontaktoni ne numrin dhe
WhatsApp_Viber:
044/ 393 777


Shpallje te ngjashme