Banesë në SHITJE me FLETË POSEDUESE - 1+1 - Ulpianë - 49.9m²

Çmimi: 1 €
Banesë në SHITJE me FLETË POSEDUESE - 1+1 - Ulpianë - 49.9m²

Detajet

Postuar
2 qershor 14:27
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
49.9m² m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesë në SHITJE me FLETË POSEDUESE - 1+1 - Ulpianë - 49.9m²

Çmimi me marrëveshje

048 313 888

Banesa në dispozicion për shitje gjendet në Ulpianë, afër ndërmarrjes publike banesore. Banesa ka një sipërfaqe të shfrytëzueshme prej 49.9m² dhe ndodhet në katin e 4-të (pa lift). Hapësira e hapur, reflektimi i dritës natyrale brenda hapësirës e bëjnë më të veçantë këtë pronë. Vendndodhja e shkëlqyer, në një nga zonat më të dëshirueshme për klientët me qasje të menjëhershme në rrugët e kryeqytetit. Sistemin e ngrohjes e ka me termokos. Kjo pronë është e pajisur me fletë poseduese.
Ka këtë rënditje:
- Qëndrim ditor,
- Kuzhinë,
- Dhomë gjumi,
- Banjo,
- Terasë.