Banesë në #SHITJE me FLETË POSEDUESE në B.Diellit

Çmimi: Me Marrveshje
Banesë në #SHITJE me FLETË POSEDUESE në B.Diellit

Detajet

Postuar
14 nëntor 12:26
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
1
Kuadratura
64 m²

Përshkrimi

Banesë në #SHITJE me FLETË POSEDUESE në B.Diellit
🔶 Banesa ndodhet konkretisht tek \' Sunny Hill\'.
🔶 Banesa ka pamje të hapur dhe ndriqim nga Dielli të pa-penguar.
🔶 Gjindet në një lokacion ideal me dalje direkte në Qendër , Rrugën B, Rrugën C, Mati 1 , Velani , Taugbashqe etj.
📌 Kodi: A443
☑️ Kati 8
☑️ 64m2
Rënditja:
✅ Sallon me Kuzhinë
✅ Dhomë gjumi
✅ Koridor
✅ Banjo
✅ Wc
✅ Depo
✅ Ballkon
🤝 Çmimi: 1300€m2
Të interesuarit të na kontaktojnë në:
📞 +383/44 760 822 (Viber + WhatsApp)


Shpallje te ngjashme