Banesë në Shitje në Prishtina e Re

Çmimi: 80.850 €
Banesë në Shitje në Prishtina e Re

Detajet

Postuar
8 shkurt 10:14
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
77 m²
Numri i dhomave
2

Përshkrimi

Banesë në Shitje në Prishtina e Re
Çmimi: 80,850 € Çmimi për m2: 1,050 €
Vështrim i përgjithshëm
Kodi ID:32412
2 Dhoma
1 Banjo
77 m2
Përditësuar më:
7 Shkurt, 2024
Nr:046996633

Përshkrimi
Ofrohet per Shitje banesë 2+1 në Lagjen Prishtina e Re, me kushte shumë te mira. Banesa gjendet ne Rr.Holger Peterson, mbrapa QKUK, ka nje siperfaqe prej 77m2 dhe gjendet ne katin e 6-të. Banesa është ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj ne Tetor 2024.
Garazh dhe Depo me ekstra cmim 13.000 !

Renditja : Sallon me Kuzhinë | 2 Dhoma Gjumi | Banjo | Korridor | Ballkon |


Adresë
Qyteti: PrishtinaLagjja: Prishtina e ReShteti: KosovëShteti: AlbaniaHapni në Google Maps
Detajet
Kodi: 32412 Çmimi: 80,850 € Çmimi për m2: 1,050 € Sipërfaqja: 77 m2 Dhoma: 2 Banjo: 1 Kati: 6 Garazh: Jo Dokumentacioni: Noter Kontakti: 046996633
Veçoritë
Karakteristika te tjera Ashensor Ballkon