Banese ne shitje ne lagjen Arberia

Çmimi: 67.000 €
Banese ne shitje ne lagjen Arberia

Detajet

Postuar
25 dhjetor 11:03
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Banesë ne shitje në lagjen Mati 1 ,kompleksi tregtia ,Rruga C. Banesa është e mobiluar në tërësi extra me të gjitha elementet e nevojshme duke ofruar kushte shumë të mira banimi. Në afërsi keni të gjitha komoditetet, posedon ashensor i cili është funksional dhe mirëmbahet gjatë gjithë kohës, gjithashtu pranë banesës gjeni vende të shumta parkingu. Ka ngrohje qendrore me rryme.
Kati i 1-are
Sipërfaqe: 67m2
Çmimi I shitjes: 67 000 €, me.mobile
Renditja:
♦Sallon me kuzhinë
♦Dhoma gjumi
♦Banjo
♦Ballkon
♦Korridor
♦Parking rrugor
Për më shumë informata mund të na beni like faqen tone ne facebook Smart Real Estate, http://bit.ly/2htS4cY , ose mund të na kontaktoni në këtë numër telefoni
044 393 777
WhatsApp & Viber
+383 44 393 777


Shpallje te ngjashme