Banese ne shitje ne lagjen Mati 1 #iBRO GROUP

Çmimi: Me Marrveshje
Banese ne shitje ne lagjen Mati 1 #iBRO GROUP

Detajet

Postuar
22 qershor 17:57
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë

Përshkrimi

Shitet Banesa ne lagjen Mati 1 tek kompleksi \'\'Rrezja\'\'.Banesa eshte ne katin e II-te dhe ka hapsire tejet te madhe banimi me ndarje te hapsirave ne menyre te perkryer.Banesa eshte e gatshme dhe nevojitet vetem mobilimi nga pronari i ri.Banesa ka kete perberje:

-Sallon & Kuzhine
-3 Dhoma Gjumi(njera me banjo)
-Banjo
-Ballkon
-Koridor

-Te interesuarit mund te kontaktojne ne nr:

+38344857564 + Viber


Shpallje te ngjashme